in

Erkekleri Etkilemenin Yolunu ‘Vajina Akıntısını’ Parfüm Olarak Kullanmakta Bulan Seksolog!

Kokunun insanları bu kadar etkileyen özelliği daha uç nasıl kullanılabilirdi? Kaynak: https://www.ladbible.com/community/weird… Seksolog Shan Boodram, vajinal akıntıyı parfüm olarak kullanınca “insanların peşine takıldığını” iddia etti.Yazar kitabı The Game of Desire’da hastala…

Erkekleri Etkilemenin Yolunu 'Vajina Akıntısını' Parfüm Olarak Kullanmakta Bulan Seksolog!
Erkekleri Etkilemenin Yolunu 'Vajina Akıntısını' Parfüm Olarak Kullanmakta Bulan Seksolog!

Kokunun insanları bu kadar etkileyen özelliği daha uç nasıl kullanılabilirdi? Kaynak: https://www.ladbible.com/community/weird…

Seksolog Shan Boodram, vajinal akıntıyı parfüm olarak kullanınca “insanların peşine takıldığını” iddia etti.

s-74b11db83e51a13c5b5b4b2e4132f42bfc22e7
Yazar kitabı The Game of Desire’da hastalarının dördünde denediği bir uygulamayı anlattı. Vajinadan salgılanan kimyasal, parfüm olarak kullanıldığı zaman hastaların daha çekici olduklarını söyledi.

Teorisini test etmek için de kadınlar, gece yarısından önce tuvalette bir araya gelmeden önce yabancılarla iletişim kurabilecekleri bir bara gittiler.

s-74569055af5f1cb292f58a27c7e47a4324a9b8
Bildiğiniz gibi tuvaletler, gece dışarı çıktığınız zaman makyaj tazelemek ve görünüşünüzü kontrol etmek için en sık gidilen yerdir. Refinery 29’un haberine göre Shan “Onlara ellerini yıkamalarını, tuvalete girmelerini ve sonrasında parmaklarını vajina girişinde hareket ettirmelerini söyledim. Amaç ise vajinal yağlanmada büyük rol oynayan Bartholin bezesinden örnek almaktı.” dedi.

Burada kadınlara yeteri miktarda parmakları ıslandığında nabız noktalarına, boyunlarına ve köprücük kemiğine bu ıslaklığı uygulamaları söylendi.

s-6979a8f8542562653614dc99b6524785eaf770
Kadınlardan biri hatta “yapış yapış” hissettiğini söyledi. Her ne kadar beklentiler yükseltilmiş olsa da kadınlar bu durumdan erkeklerin etkilendiğine dair herhangi bir bulgu gördüklerini söylemediler. Kadınlardan biri, bir erkeğin kendisine yaklaştığını ama bunun mekanın gürültülü olmasından da kaynaklanmış olabileceğini belirtti. Deney sonuçsuz kalırken Shan, vajinal sıvıyı parfüm olarak kullandığında erkekleri etkilediğine inanıyor. “Deneyin ne kadar etkili olduğundan emin değilim ama ne zaman bunu kullansam bana kendimi tanrıça gibi hissettiriyor.”

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Sağdıç Olacağını Düşünürken Damat Oldu! Sahte Düğün Planlayarak Erkek Arkadaşına Evlenme Teklif Eden Kadın

Sağdıç Olacağını Düşünürken Damat Oldu! Sahte Düğün Planlayarak Erkek Arkadaşına Evlenme Teklif Eden Kadın

Sosyal Medyada Hazreti Korkunç İsmiyle Karşımıza Çıkan Çağlar Almendi'yi İlginç Tarzıyla Tanıyoruz

Sosyal Medyada Hazreti Korkunç İsmiyle Karşımıza Çıkan Çağlar Almendi’yi İlginç Tarzıyla Tanıyoruz