in

Instagram’da ‘Fazla’ Kiloları Nedeniyle Eleştirilen Demi Lovato Bir Fotoğraf Paylaşarak En Güzel Cevabı Verdi!

İnsanlar kilo alıp verirken size mi soracak? Kaynak: https://www.buzzfeed.com/elliewoodward/d… Yaklaşık iki ay önce Demi Lovato sosyal medyadan bir süre uzak durmaya karar vermişti…

Instagram'da 'Fazla' Kiloları Nedeniyle Eleştirilen Demi Lovato Bir Fotoğraf Paylaşarak En Güzel Cevabı Verdi!
Instagram'da 'Fazla' Kiloları Nedeniyle Eleştirilen Demi Lovato Bir Fotoğraf Paylaşarak En Güzel Cevabı Verdi!

İnsanlar kilo alıp verirken size mi soracak? Kaynak: https://www.buzzfeed.com/elliewoodward/d…

Yaklaşık iki ay önce Demi Lovato sosyal medyadan bir süre uzak durmaya karar vermişti. Çünkü bazı insanlar tarafından vücudu nedeni ile eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Dog lady A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on Jun 14, 2019 at 6:06pm PDT

Magazin tarafından çekilen bir fotoğrafının altına, “Selam Demi, bana mesaj atarsan senin için bir diyet planı yapabiliriz.” yazılmıştı. Bu olayın ardından bir süre kendisini uzaklaştırmak istediğini belirtip, sosyal medya hesaplarını dondurmuştu.

Fakat Demi bir süre sonra Instagram’a geri döndü ve tamamen farklı bir bakış açısına sahipti.

Loved my glam the other night by @rokaelbeauty & @paulnortonhair A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on Jun 3, 2019 at 4:19pm PDT

En samimi fotoğrafını paylaştı ve bir de mesaj vermek istedi.

Bikinili fotoğrafında selülitleri belli oluyordu ama Demi bilerek bu şekilde paylaştı ve altına herkese kapak olacak bir açıklama yazdı.

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ‍ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. #nationalcelulliteday #celluLIT A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on Sep 5, 2019 at 5:30pm PDT

“Bu benim en büyük korkum. Üzerinde değişiklik yapılmamış bikinili bir fotoğrafım.”

Last day as 26 A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on Aug 19, 2019 at 11:04am PDT

Ve tahmin edin bu ne, SELÜLİT!!! Ben gerçekten dış görünüşüm nedeniyle eleştirilip, sırf bu insanların güzellik algısı için düzenleme yapmaktan çooook yoruldum bu ben değilim. (evet diğer bikinili fotoğrafların üzerinde oynandı – ve yaptığımdan nefret ediyorum ama gerçek bu)

Artık hayatını başka insanların düşüncelerine göre yaşamak istemediğini belirten Demi, açıklamanın sonunda, kendi bedenlerini kabul etmeleri için başkalarına da örnek olmak istediğini belirtti.

Hiiiiiiiee A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on May 22, 2019 at 12:38pm PDT

Demi Lovato’nun paylaştığı fotoğraf kısa sürece milyonlarca beğeni aldı ve Ashley Graham ve Amy Schumer gibi ünlü isimlerden de destek aldı.

s-d876c612b0651012e6742959e15eb7ddb77b77
Ne diyelim, umarız insanlar artık birilerini görünüşleri ile eleştirmekten vazgeçerler…

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Mükemmel Kalçalara Sahip Olabilmek İçin Evde Yapabileceğiniz Egzersizler

Mükemmel Kalçalara Sahip Olabilmek İçin Evde Yapabileceğiniz Egzersizler

Erkekler Sığınaklara! Son Dönemlerde Ekranlarda Daha Çok Görmek İstediğimiz Yakışıklılar

Erkekler Sığınaklara! Son Dönemlerde Ekranlarda Daha Çok Görmek İstediğimiz Yakışıklılar