in

Kendisini Aldattığını Düşünen Eşinin Aslında Trans Bir Birey Olmak İstediğini Öğrenen Kadının Cesur Davranışı Sizi Derinden Etkileyecek!

Waren ve Kelly’nin ilişkilere bakış açınızı değiştirecek sıra dışı aşk hikayelerini Unlaid’den derledik…

Kendisini Aldattığını Düşünen Eşinin Aslında Trans Bir Birey Olmak İstediğini Öğrenen Kadının Cesur Davranışı Sizi Derinden Etkileyecek!
Kendisini Aldattığını Düşünen Eşinin Aslında Trans Bir Birey Olmak İstediğini Öğrenen Kadının Cesur Davranışı Sizi Derinden Etkileyecek!

Waren ve Kelly’nin ilişkilere bakış açınızı değiştirecek sıra dışı aşk hikayelerini Unlaid’den derledik. Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/wife-thoug…

Her şey Kelly Allen’ın eşinin arabasının torpido gözünde kendisine ait olmayan bir ruj bulmasıyla başlıyor. Bu durumun ardından Kelly’nin aklına gelen ilk şey doğal olarak eşinin onu aldattığı oluyor.

s-3ab19900eca818cb3c8bf527d0a001dad39483
Ancak eşi Warran Kelly’nin kuşkularına hiç de beklemediği bir itirafla son veriyor.

10 yıldan fazla süredir evli olan çift birbirinden tatlı iki çocuklarıyla mutlu bir evliliğe sahip. Ancak Warran’ın ergenlik çağlarından beri sakladığı bir sırrı var.

s-4bead6286c751a8f845b9938aa421ae8d5e1ea
Eşinin bir süredir telefonunu saklıyor olmasının üzerine Kelly daha fazla dayanamayıp onunla yüzleşmeye karar verince eşi Warren da yıllardır içinde tuttuğu sırrını daha fazla saklayamıyor.

İtirafını “Seni aldatmıyorum. Hayatımda başka biri yok. İşin aslı şu ki ben kadın olmak istiyorum” diyerek gerçekleştiren Warren bundan sonra Zoey ismini kullanmak ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istediğini söylüyor.

s-55775372457dccb64d0156c5aad6698f07c3ca
Bunca zamandır telefonunu saklamasının nedeni ise Warren’ın bir süredir bu ameliyat üzerine gizli araştırmalar yapıyor olması.

37 yaşındaki Kelly bu açıklamanın karşısında epey şaşırsa da aldatılmadığını öğrendiği için oldukça rahatladığını söylüyor. Bu itiraf karşısındaki tepkisi ise, eşine olan aşkı ve onu kaybetme korkusu ile Zoey’nin eşi olmayı kabul etmek oluyor.

s-1504311b53ac108aafe6cc75812f819828df17
Kelly ve Zoey yeniden evlenmeyi planlıyor ve bu sefer düğünlerinde ikisi de gelinlik giyecek!Kelly:

Kocamın yeni karım olmasının kulağa şaşırtıcı geldiğinin farkındayım ama gerçekten mutluyuz. Eğer beni aldattığını söyleseydi her şey çok daha kötü olurdu, ailemiz bile yıkılabilirdi. Ama bu şekilde hala mutlu bir aileyiz.

O gece hakkında söyledikleri ise bu şekilde: 

Daha önce böyle bir şeyden hiç bahsetmedi. Geçtiğimiz aralık ayında yıl dönümümüz için vereceğimiz partiyi organize etmeye başladığımızda şüphelenmeye başladım. Çok garip davranıyordu ve telefonunu bir anlığına bile gözünün önünden ayırmıyordu. Sonra arabada bana ait olmayan bir ruj buldum. Kimin ruju olduğunu sorduğumda geçenlerde bir arkadaşının sevgilisini evine bıraktığını söyledi. Başkasıyla görüştüğünden emindim ama durum böyle değilmiş. İşin aslını öğrendiğimde ağladım ve bunu yapabileceğimden emin olmadığımı söyledim. Sonrasında ise bencilce davrandığımı ve istediği kişi olamazsa mutlu da olamayacağını fark ettim. O hala aynı kişi ve onu hala çok seviyorum.

Ses mühendisi olmak için eğitimine devam eden Zoey, eşi Kelly’yi ve çocukları George (10) ve Molly’yi (8) kaybedeceğini düşündüğü için çok korktuğunu söylüyor.

s-6ccaaac534ca17e76efaa750b55057719e8572
Kelly ve Warren 2007 yılında bir pub’da tanışıyorlar ve sonraki sene evlendikten yalnızca iki gün sonra bir bebekleri olacağını öğreniyorlar. 10. yıl dönümlerini kutlamak üzere verdikleri kostüm partisine kadar da evlilikleri ile ilgili hiçbir kuştu yok ortada.Kelly:

İkimiz de 80’lere bayılıyoruz bu nedenle de partinin temasının 80’ler olmasına karar verdik. Ben partiye “Beter Böcek” filminden resepsiyonist olarak katılacaktım, Warran ise kaykaycı kız olarak katılmak istedi. Bu fikir bana komik gelmişti ama Warran bunu takıntı haline getirmeye başladı. Sakalını tıraş etti, bütün vücuduna ağda yaptı ve zayıflama hapları kullanmaya başladı. Hatta belini inceltecek bir korse aldı ve bu korseyi çok sık kullanmaya başladı. Ona bir sorun olup olmadığını sorduğumda ise hiçbir şey olmadığını söyledi. Bunun yanında telefonunu görmeme bile asla izin vermiyordu, hayatında bir başkası olduğundan emindim.Şokta olduğum için gecenin ilerleyen saatleri bulanık. Onunla konuştukça Warren’ın Zoey olmasını engellememem gerektiğini anladım. Bunu durdurmak bana kalmamıştı. Cinsiyetini değil de onu sevdiğimi fark ettim.

Zoey şu an hormon tedavisi görüyor ve ilgili kliniğe sevk edilmeyi bekliyor.

s-318b2c7f964b7223b87191c5d2c333384eeea6
Diyor ki:

Dışarıdan da içeride hissettiğim gibi görüneceğim için çok heyecanlıyım. Ameliyat olup kadın olmak istiyorum. Ergenliğe girdiğim zaman farklı olduğumu biliyordum ve vücudum yüzünden ağlıyordum. Değişmesini istemiyordum. Ama erkek bedenine hapsolmuş bir kadın olduğumu fark etmem çok daha uzun sürdü. Trans olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında hiçbir şey bilmiyordum ve bu yüzden bana yanlış geliyordu. Bunun üzerine hiç düşünmedim. Sonra Kelly ile tanıştım ve bu yanımı hep saklamaya çalıştım. Kimseye güvenemediğim için sırrımı paylaşamadım. Ama o parti için hazırlandığım anda içimde bir şeyler değişti. Bunun Kelly’ye her şeyi anlatmak için iyi bir fırsat olduğunu düşündüm. Beni hala sevdiği ve çocuklar da kolayca kabul ettiği için çok şanslıyım.

Çocuklarına babalarının artık “Zoey anne” olduğunu ve bundan sonra tıpkı anneleri gibi giyineceğini söylediler.

s-dacf8913db86f104f808f03be539f2fab7075f
Kelly:

Hemencecik kabul ettiler. Molly gülümsedi ve “onu mutlu eden şey buysa” dedi.Düğünlerini Zoey ameliyat olur olmaz yapmayı planlıyorlar ancak ameliyat en az 3 yıl sonra gerçekleşecek. 

Zoey:

Tüm arkadaşlarımız ve ailemiz için büyük bir parti vermek istiyoruz. Kocaman bir gelinlik giyeceğim ve küçük bir duvak takacağım. İkimiz de çok güzel gelinler olacağız.

Zoey ilişkilerinin daha önce hiç bu kadar iyi olmadığını söylüyor:

Artık sır saklamak zorunda olmadığım için birbirimize çok daha yakınız ve her şeyi çok daha yoğun yaşıyoruz. Ameliyat olduktan sonra birbirimizi keşfetmek için yeni yollar bulmamız gerekecek.

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Okulun İlk Gününün 5 Yaşındaki Bir Öğrenciyi Nasıl Hezimete Uğrattığını Gösteren Efsane Fotoğraf

Okulun İlk Gününün 5 Yaşındaki Bir Öğrenciyi Nasıl Hezimete Uğrattığını Gösteren Efsane Fotoğraf

2019'da Instagram'da Paylaştıkları Çıplak Fotoğraflarla Sansasyon Yaratarak Gündemden Düşmeyen 19 Ünlü

2019’da Instagram’da Paylaştıkları Çıplak Fotoğraflarla Sansasyon Yaratarak Gündemden Düşmeyen 19 Ünlü