in

Sağdıç Olacağını Düşünürken Damat Oldu! Sahte Düğün Planlayarak Erkek Arkadaşına Evlenme Teklif Eden Kadın

Gelin adayı çılgın kadın, sağdıç olacağını düşünen erkek arkadaşına evlenme teklifi etmek için tamamen uydurma bir evlilik planladı…

Sağdıç Olacağını Düşünürken Damat Oldu! Sahte Düğün Planlayarak Erkek Arkadaşına Evlenme Teklif Eden Kadın
Sağdıç Olacağını Düşünürken Damat Oldu! Sahte Düğün Planlayarak Erkek Arkadaşına Evlenme Teklif Eden Kadın

Gelin adayı çılgın kadın, sağdıç olacağını düşünen erkek arkadaşına evlenme teklifi etmek için tamamen uydurma bir evlilik planladı. Kaynak: https://www.ladbible.com/news/weird-brid…

40 yaşındaki Paul Schoproni, bir arkadaşının düğününde sağdıç olacağını düşünüyordu.

s-94fff882cf065e764f2601e0f5ed77b01ed87c
Fakat kız arkadaşı Aleasha Pilaw’nın gelinlikle ve şarkı söyleyerek nikah masasına doğru ilerlediğini görünce hayatının şokunu yaşadı. Düğün yerindeki bütün misafirler bu olaya ortak olmuştu. Dolayısıyla Paul’un hiçbir şeyden haberinin olması daha eğlenceli bir hal aldı. Aleasha, Paul’un kendine yıllardır evlenme teklifi ettiğini söyledi. Bu nedenle, bu sefer de kendisi erkek arkadaşını bu teklifiyle şaşırtmak istedi.

Sahte düğünde misafirlerden biri tarafından çekilen videoda, Aleasha’nın dans ederek ve ‘Should’ve Been Me’ şarkısını söyleyerek içeri girdiği görülüyor.

Sahte düğünde misafirlerden biri tarafından çekilen videoda, Aleasha’nın dans ederek ve ‘Should’ve Been Me’ şarkısını söyleyerek içeri girdiği görülüyor.Sahte düğünde misafirlerden biri tarafından çekilen videoda, Aleasha’nın dans ederek ve ‘Should’ve Been Me’ şarkısını söyleyerek içeri girdiği görülüyor. Paul ise durumun tuhaflığı karşısında geçirdiği kısa süreli şokun ardından neler olduğunu anlayınca sevinçten havalara uçtu. Aleasha, Paul’un yanına kadar gidip dizlerinin üzerine çöktü ve sevgilisine evlenme teklifi etti. Fakat Paul’un cevabı ‘Hayır!’ oldu. Bu da yetmezmiş gibi koşarak kaçmaya başladı. Fakat, bunun bir şaka olduğu oldukça açıktı.

Aleasha Wales Online ile yaptığı röportajda süreci anlattı.

s-30e61fc51eef18e9e9c03f3afef985dcbd84ec
“Son iki yıldır günde neredeyse 30 kez bana evlenme teklifi ediyordu. İnsan kaynakları bölümünde okuyorum ve iki tamirhane garajını işletiyorum. Dolayısıyla birinin sürekli size evlenme teklifi etmesi oldukça yorucu. Ayrıca daha önce iki kere evlendiğim için bu süreci yeniden yaşama konusunda çok da gönüllü değildim. Eskiden geçtiğim yolda sabahları elinde pankartla bekleyerek evlenme teklifi ederdi. Ben de sonunda onu bu çileden kurtarmaya karar verdim.”

Paul da yine verdiği röportajda mutluluğunu ve şaşkınlığını anlattı.

s-6ba0af1f5b69cd4b9500dad8b8fdd17e38cb14
“Papaz koyu renk kıyafetleriyle oradaydı yani arkadaşımın düğünü olduğundan bir an bile şüphe duymadım. Sonra Aleasha şarkı söyleyerek geldi. İlk başta şaka olduğunu düşündü. Şimdi ise videoyu yüzlerce kez izlemiş olmama rağmen hala inanamıyorum. Bütün bunları başarabildiğini görünce oldukça etkilendiğimi söylemeliyim.”

Cesaretinden ötürü Aleasha’yı tebrik ediyor, ikisine de mutluluklar diliyoruz!

s-864ab40865481dabfc94ebce871dd4e9d89cc7

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Aldatan Sevgililerini Yaratıcı İntikamlarıyla Doğduğuna Pişman Eden 11 Kadın

Aldatan Sevgililerini Yaratıcı İntikamlarıyla Doğduğuna Pişman Eden 11 Kadın

Erkekleri Etkilemenin Yolunu 'Vajina Akıntısını' Parfüm Olarak Kullanmakta Bulan Seksolog!

Erkekleri Etkilemenin Yolunu ‘Vajina Akıntısını’ Parfüm Olarak Kullanmakta Bulan Seksolog!