in

Yıldız Falına Göre Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!

Bu haftanın nasıl geçeceğini öğrenmek istiyorsan hadi yıldız falına bakalım.Bakalım bu hafta senin için nasıl geçecek.  1. Hangi yılda doğdun? 2. Doğduğun yılın son rakamı nedir? 3. Hangi ayda doğdun? 4. Günün hangi saatinde doğdun? Kalbinin sesini dinleyeceğin bir haf…

Yıldız Falına Göre Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!
Yıldız Falına Göre Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!

Bu haftanın nasıl geçeceğini öğrenmek istiyorsan hadi yıldız falına bakalım.Bakalım bu hafta senin için nasıl geçecek. 

1. Hangi yılda doğdun?

2. Doğduğun yılın son rakamı nedir?

3. Hangi ayda doğdun?

4. Günün hangi saatinde doğdun?

Kalbinin sesini dinleyeceğin bir hafta seni bekliyor!

s-3f37e34e18dc9767272368253ec43c1c5918f7
Eğer bir ilişkin yoksa ve senin peşinde olan, sana değer veren ve duygularını belli eden birine şans vereceğin bir hafta olacak. Bu hafta kimseyi kırmak istemeyeceksin. Daha doğrusu sen biraz insanlarla uğraşmaktan yorulmuş gibisin. Bu yüzden kimseyle tartışacak ve birilerine laf anlatacak halin kalmamış.İşte bu şans vermek istediğin kişiyle beraber aklın dağılacak ve önemsiz kişiler pek umrunda olmayacak.Eğer ilişkin varsa da gurur yapma seviyeni en aşağıya çekeceksin. Yıldızının verdiği ışık gösteriyor ki tartışmalardan, çekişmelerden yorulmuşsun. Artık sadece mutluluğa ve anın tadını çıkartmaya odaklanmak istiyorsun. Merak etme, öyle de olacak zaten. Sen kalbinin sesini dinlemeye devam et, bu hayata bir kez geliyoruz sonuçta 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Uyku düzenine dikkat etmen gereken bir hafta seni bekliyor!

s-3467a45c1c9c4e087740198d559924fafe1976
Mevsim değişiminden biraz fazla etkilecek olabilirsin. Bu da sana kronik bir yorgunluk hissettirebilir. Hafta başından itibaren kendini hasta olacakmış gibi hissedecek olabilirsin. Bu senin uyku düzeninle ilgili bir değişiklik yapman gerektiğine işaret olabilir. Yediğine içtiğine dikkat ettiğin kadar uykunu ve uykunun en verimli saatlerinde uyuyor olmaya da dikkat etmelisin.Yıldızının sana bu hafta yansıtacağı ışık sana çok iyi gelecek. Birinden bazı duymak istediğin şeyler var. Yakında sana bu duymak istediklerini söyleyecek. Yani müjdeli haberlerin var bu hafta diyebiliriz. Bundan dolayı da haftanın son günlerine doğru oldukça mutlu olacaksın. Küçük şeylerden mutlu olmayı bilen biri olduğun için zaten seni mutlu etmek oldukça kolay. Böyle olmanın en büyük faydası da enerjinin hep pozitif oluşudur. Şu uykuyu da bir düzene koydun mu sorun kalmayacak 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Çok güçlü hissedeceğin bir hafta seni bekliyor!

s-b1004754a625b7625f4fa9a24b0b83b966158a
Acı eşiğinin yükseleceği bir hafta olacak. Geçen haftaların verdiği kargaşanın, herkesin ağzından başka bir laf çıkması, bazı aile içi olaylar derken gayet yorulmuşsun. Bu hafta kafana hiçbir şeyi takmamayı ve her ne olursa olsun üzülmemeyi,güçlü durmayı kendine bir görev bileceksin. Aslında bu kendine olan bir görevin çünkü sende farkındasın ki böyle karmaşık durumlar seni çok yoruyor.Senin yapabileceğinin en iyisi, kendini güçlü ve sonuna kadar öz güvenli hissetmen zaten. Bu düşüncelerinin hepsi bir olup cidden seni olumlu anlamda etkileyecek. Bu haftan çok enerjik ve mutlu geçecek. Birde bugünlerde ajanda kullanman senin yararına olabilir. Çünkü biraz unutkanlık yaşayacağın bir kaç günün olabilir. Hem düzenli ve planlı olman açısından da iyi olacaktır. Kısaca şu ajanda işine dikkat et 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Çevrendekilerin sana kattıklarını sorgulayacağın bir hafta seni bekliyor!

s-0898a21955c7dedc47702b31f06eae1e29f4b6
Akıl almayı ve danışmayı sevdiğin gibi senden de akıl alan ve yapacaklarını sana danışan  bir çok yakın çevren var. Fakat bazı insanların senden götürdükleri olduğu gibi sana hiçbir şey katmadığının da farkındasın. Bu hafta ile beraber senin zamanını alan bazı kişilerin sana kattıklarını sorgulayacaksın. Çünkü sana bir şey katmadıkları gibi bu aralar vaktinin çoğunu onlar için harcadığının farkına varacaksın. Bu da demek oluyor ki daha fazla kendin merkezli olacaksın. Özellikle şu sıralar kendinle ilgilenmek sana çok iyi gelecek. Aslında kendine zaman ayırman, uzun süredir ertelediğin bazı işleri yapmana da vesile olacak. Aynı şekilde bazı sosyal medya mecralarında da fazla vakit harcıyorsun. Bunun da biraz farkına varmalı ve boş kaldığın her an eline telefonu almamalısın. Senin yapman gereken başka bir çok önemli işin var zaten. Sana kattıklarını ve senden çaldıklarıyla her şeyi sorgula ve yeni bir zaman düzenine geç artık 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Kalbinin sesini dinleyeceğin bir hafta seni bekliyor!

s-4dd200b5243071b008312bb4838c10f7a7ba74
Eğer bir ilişkin yoksa ve senin peşinde olan, sana değer veren ve duygularını belli eden birine şans vereceğin bir hafta olacak. Bu hafta kimseyi kırmak istemeyeceksin. Daha doğrusu sen biraz insanlarla uğraşmaktan yorulmuş gibisin. Bu yüzden kimseyle tartışacak ve birilerine laf anlatacak halin kalmamış.İşte bu şans vermek istediğin kişiyle beraber aklın dağılacak ve önemsiz kişiler pek umrunda olmayacak.Eğer ilişkin varsa da gurur yapma seviyeni en aşağıya çekeceksin. Yıldızının verdiği ışık gösteriyor ki tartışmalardan, çekişmelerden yorulmuşsun. Artık sadece mutluluğa ve anın tadını çıkartmaya odaklanmak istiyorsun. Merak etme, öyle de olacak zaten. Sen kalbinin sesini dinlemeye devam et, bu hayata bir kez geliyoruz sonuçta 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.,

Bağlarının zayıf olduğu bazı kişilerin hayatında ki yerini sorgulayacağın bir hafta seni bekliyor!

s-a187d84f382956ea2546cbe68e387184f77576
Önceden çok daha fazla değer verdiğin fakat artık bağlarının zayıfladığı bazı insanları hayatından çıkartma kararı alabilirsin. Biraz sorgulamalı geçecek bu haftan. Çünkü sen net olmayan hiçbir şeyden hoşlanmıyorsun. Belirsizliklerin seni boğduğunu zaten belli bir de hayatında ne işe yaradığı belli olmayan bazı insanları ya tamamen umursamayıp hayatından çıkartacaksın ya da açık bir şekilde aklındakileri onlarla konuşacaksın.Bu hafta oldukça açık sözlü bir tavır takınabilirsin. Bu yüzden biraz daha düşünerek konuşman herkes için daha faydalı olacaktır. Hem sonradan kendini açıklamak zorunda kalmazsın hem de karşındakileri üzmemiş olursun. Sen bu hafta herkesin sende ki yerini sorgulayabilirsin ama sözlerinle kibar olmaktan asla uzaklaşma. Bu hafta itibariyle eline beklemediğin bir para geçecek bundan dolayı haftanın son günleri sevineceksin. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Melankoliye yatkınlık gösterebileceğin bir hafta seni bekliyor!

s-d388dc16b33464e7bd86dbfaf93457f00a9223
Bu hafta başı itibariyle sessizleşebilirsin. Dibe vurduğunu ya da bazı konular için gücünün kalmadığını düşünebilirsin. Hatta hiç sebep yokken bile kedine nedenler yaratabilirsin. Hava değişimlerinden biraz fazla etkilendiğin ve kafanı dinlemek istediğin aşikar. Ama merak etme bu geçici bir süreç olacak senin için. Kendini dinlemek elbet seninde hakkın fakat en azından yalnızken seni rahatlatacak şeyler yapabilirsin.Eskiden uğraşmayı sevdiğin bir hobine yeniden başlayabilirsin. Bu hem seni deşarj edecek hem de kötü düşüncelerin aklına gelmesinden uzaklaşacaksın. İnsan kendiyle baş başa kaldığında, özellikle de böyle depresif olmaya yatkın bir süreçten geçiyorsa kötü düşünceler aklından çok geçer. Kendini kaygılara kapatmayı öğrenmelisin. Ama planlı olmayı elden bırakmadan. Sen hayatını düzende götürdüğün müddetçe kötü kaygıların senin modunu düşürmesine izin vermemelisin. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Geçmişte ki bazı düşüncelerinin ve anılarının üstünü çizeceğin bir hafta seni bekliyor!

s-c6ef113b4b785a80a1d861afc39954215d85e6
Senin uzun zamandır üstünü kapatmak istediğin ve aklından çıkmayan bazı anıların var. Kendini o anılarını hatırlarken bulduğunda kendinle çok çeliştiğini düşünüyorsun. İnsan kendiyle elbette çelişir, bunu bu kadar içerlememelisin. Çünkü biz hatalarımızla büyüyoruz. Bu yüzden tabii ki değişeceğiz. İşte bu hafta senin için  geçmişte yaşadığın ve kaçmak istediğin şeylerle yüzleşme zamanı. Bunlarla yüzleşip üstüne kalın bir çizgi çekeceksin. İnsan bazen kabul edip vazgeçtiği zaman daha iyi hisseder. Bir şeyleri yok saymak seni zaten zihninle çeliştirir ve gereksiz stres yaptırabilir. Aşk hayatında heyecanlı bir döneme giriyorsun. Seyrinde giden bazı şeylerin daha heyecanlı bir hale geleceğini söyleyebilirim. Haftanın sonuna kadar bekle 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Kuş gibi hafifleyeceğin bir hafta seni bekliyor!

s-e7e5a025b569481e97fdf2f0f31b7beab9b565
Evet sorumluluk sahibi ve geleceğe dair her şeyi planlamaya çalışan sen, artık seni rahatlatacak gelişmeler yaşanacak. Bu hafta üzerinde ki bazı sorumlulukların azalacağı ve aklına takılan, olmasını beklediğin bir şeyin gerçekleşmeye başlayacağı günler geldi. Çok büyük bir beklentiye girme. Ama unutmamalısın ki bir yerden başladığında böyle şeyler çorap söküğü gibi devamı gelir. Emin ol bu ufak gelişmelerde seni rahatlatmaya yetecek. Tam olarak her türlü şeyin hallolmasını istiyorsan biraz sabır ve zaman ihtiyacın var. Yıldızının verdiği ışık çok güçlü ve apaydınlık bunu bilmelisin. Senin umudun var olduğu müddetçe kuş gibi hafif hissetmeye devam edeceksin. En önemlisi de küçük şeylerden mutlu olup böyle kuş gibi hafif hissedebilmektir zaten. İnsan bunu yapmayı başardığında daha az kaygılı ve mutlu oluyor. İşte sen bunu nasıl yapacağını bulmuşsun. Umarım ki çok daha güzel olur 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Dışa dönük olacağın bir hafta seni bekliyor!

s-8948e301bc92d7a00ba88d32601d15e808b513
Geçen haftalarda düşündüğün ve katılmak istediğin bir kaç etkinlik vardı kafanda. Ya da bir sergi-müze gezmesi gibi bir şey. Bu hafta yanına da sevdiğin bir arkadaşını alarak buralara gideceksin. Gideceğin etkinlikte sana çok sıcak kanlı gelecek biriyle yakın arkadaş olabilirsin. Sosyal hayatını hareketli hale getirecek arkadaşlıklar kurmakla ve sosyalleşmekle geçireceğin bir hafta olacak senin için. Girişimci tavırlarınla sana ilerde yardımcı olacak bazı kişilerle tanışabilirsin. Dışa dönük ve yoğun geçireceğin bu günlerde göz önünde olacağından dolayı seni kıskanan insanlar artacaktır.Normalde de kıskanılan ve ışığı yüksek olan biri olduğun için bu kötü gözlere biraz dikkat etmelisin. Etrafında olup, sana iyi davransa bile arkandan kötü konuşacak olan insanlar bu aralar seninle olabilir. Dostuna düşmanını iyi ayırt etmelisin. İçten biri olduğun için kendinle ilgili bir şeyler anlatırken biraz daha sınırlı şeyler söylersen senin adına daha sağlıklı olabilir. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Fazla lükse kaçmamanız gereken bir hafta seni bekliyor!

s-f145d9e2b119965625d0d5d0b3dfc2cfec91de
Kafanda ne zamandır almak istediğin bazı şeyler var. Ama bunları alabilmek ve bazı planlarını gerçekleştirebilmek için yeterli bütçe ayırmadığın gibi birde fazla harcamalar yapıyorsun. Zaman geçtikçe bu yapmak istediklerin için belirli bir bütçe gerekecek ve sen bu yüzden sıkıntıya düşebilirsin. Eğer bu yapmak istediklerini veya almak istediğin şeyi gerçekten istiyorsan, belirli şeylerden kısman gerekecek. Bu hafta, yıldızından aldığım ışıkla biraz savruk olabileceğini hissediyorum. Vurdumduymazlığın seni heyecanlandıracak ve mutlu edecek planlarından etmesin sakın 🙂 Bu arada mutfak işlerine meraklanabilirsin. Özellikle bir kaç yemeğe ilgi duyduğun ve tariflerle ilgileneceğin bir kaç gün geçirebilirsin. Bakarsın buradan yeni bir hobi doğar kim bilir 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

Seyahatlerle dolu bir hafta seni bekliyor!

s-b6c23f16c3fcd2104aaa10ce21e4ef3ddcb79c
Yıldızının parlaklığı ve hissettirdikleri, önünde bir yolculuğun gözüktüğünü söylüyor. Bu ufak bir seyahat de olabilir. Ama heyecanlı bir şekilde bir yerden bir yere gideceksin. Bir kaç aksaklıkla karşılaşabilirsin ama atlatacaksın. Sadece biraz daha temkinli olman ve planlı olman sana yardımcı olacaktır. Bu aralar bir şeylerden sıkıldığın belli oluyor. Seyahatler ve biraz deniz havası senin kafanın dağılmasına da iyi gelecektir .Bu sıkılmışlığın etkisi çok kısa sürecek çünkü hayatında yeni heyecanlı gelişmeler bu hafta itibariyle seni bekliyor. Evet şimdi içinden belki, ne kadar sorumluluğunun arttığını düşünüyor ve ne heyecanından bahsettiğimi sorguluyor olabilirsin. Ama insan aktif oldukça birileriyle tanışır ve değişik olayların içerisinde kendini bulur bunu da unutma. Ayrıca sorumlulukların hep senin için zaten bir faydası varsa yine sana her şey… Biraz daha beklersen ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın 🙂 Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Melis Tüzüngüç'ün İnsana "Yok Artık!" Dedirten Yıllar İçindeki Değişimini Görünce Küçük Dilinizi Yutacaksınız!

Melis Tüzüngüç’ün İnsana “Yok Artık!” Dedirten Yıllar İçindeki Değişimini Görünce Küçük Dilinizi Yutacaksınız!

Haluk Levent Sosyal Medya Üzerinden İnsanların Duygularını İstismar Eden Hesaplara Karşı Uyardı

Haluk Levent Sosyal Medya Üzerinden İnsanların Duygularını İstismar Eden Hesaplara Karşı Uyardı