in

14 Yaşındaki Çocuk Doğum Yaptı: Düşük Yapmak İçin İlaç İçen Kız Yoğun Bakımda

Aydın’ın Nazilli ilçesinde rahatsızlanınca annesi tarafında hastaneye götürülen ve düşük yapmak için ilaç içtiği belirlenen 14 yaşındaki L.Ş., sezaryenle kız bebek dünyaya getirdi. Yoğun bakımda tedaviye alınan L.Ş., polisteki ilk ifadesinde bebeğin babasının kimi olduğ…

14 Yaşındaki Çocuk Doğum Yaptı: Düşük Yapmak İçin İlaç İçen Kız Yoğun Bakımda
14 Yaşındaki Çocuk Doğum Yaptı: Düşük Yapmak İçin İlaç İçen Kız Yoğun Bakımda

Aydın’ın Nazilli ilçesinde rahatsızlanınca annesi tarafında hastaneye götürülen ve düşük yapmak için ilaç içtiği belirlenen 14 yaşındaki L.Ş., sezaryenle kız bebek dünyaya getirdi. 

Yoğun bakımda tedaviye alınan L.Ş., polisteki ilk ifadesinde bebeğin babasının kimi olduğunu söylemedi.

s-4c3ce2a46ecfe8806b4c326dbb62c36d66ac44
Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan L.Ş., 6 Ocak’ta evlerinde rahatsızlanınca, annesi S.D.A. tarafından ilçedeki bir özel hastaneye götürüldü. Burada L.Ş.’nin 32 haftalık hamile olduğu ve bebeği düşürmek için ilaç içtiği belirlendi. Bunun üzerine hastane yetkilileri, durumu polise bildirdi.

Bebek kuvöze alındı

s-bb9fe4ac6f5c18db2b71455b6bce93ca7470c5
Polis, tedavisinin ardından L.Ş.’yi ifadesine başvurmak üzere Hürriyet Polis Merkezi’ne götürdü. L.Ş.’nin ifade sırasında doğum sancıları başladı. Bunun üzerine durum 112 Acil Servis ekiplerine bildirildi. L.Ş., ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. L.Ş., burada sezaryenle 3 kilo 270 gram ağırlığında kız bebek dünyaya getirdi. Prematüre olarak dünyaya gelen bebek kuvöze alındı. Anne L.Ş .’nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor.

17 yaşındaki erkek arkadaşı bebeğin kendisinde olduğunu söyledi

s-b534d19ac2fa66be617e18557f8c980dbbaef2
Bodrum’da tekne motoru tamir ustası olan babası ile güzellik uzmanı olan annesinin 4 yıl önce boşanmalarının ardından annesiyle yaşadığı öğrenilen L.Ş.’nin polisteki ilk ifadesinde kimden hamile kaldığını söylemediği öğrenildi. S.D.A.’nın ise kızının hamile olduğundan haberi olduğu ortaya çıktı. Çocuk yaşta doğum yapan L.Ş.’nin sağlığına kavuşmasının ardından Aydın Emniyet Müdürlüğü Çocuk İzleme Merkezi’nde ifadesinin alınacağı öğrenildi. Öte yandan, L.Ş.’nin, polisin şifahi olarak ifadesine başvurduğu erkek arkadaşı 17 yaşındaki H.B.’nin ise bebeğin kendisinden olduğunu kabul ettiği öğrenildi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir

Annesini Öldürüp, Kız Kardeşiyle Cesedin Etrafında Dans Etti – Hemşirelere Hakaret Eden Başhekim Hakkında Soruşturma – Boğaziçi Üniversitesi Önündeki Gösterilere İlişkin Gözaltına Alınanlardan 24’ü Adliyeye Sevk Edildi

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Çocuk Kaçırıp Böbreklerini Satmakla Tehdit Ettiler

Çocuk Kaçırıp Böbreklerini Satmakla Tehdit Ettiler

Isparta'da Çifte Cinayet Suçlamasıyla Yargılanan Sanık Beraat Etti

Isparta’da Çifte Cinayet Suçlamasıyla Yargılanan Sanık Beraat Etti