in

Nashville Patlaması Şüphelisinin Mektupları Ortaya Çıktı: ‘Uzaylılar Dünya’ya Saldırıyor’

ABD Nashville’de Noel sabahı bombalı saldırı düzenleyen Warner’ın yakın çevresine gönderdiği mektuplarda uzaylı saldırılarından insan DNA’sıyla oynayan ‘kertenkele insanlara’ kadar çeşitli komplo teorilerinin yer aldığı ortaya çıktı. ABD’nin Nashville kentinde Noel sabahı me…

Nashville Patlaması Şüphelisinin Mektupları Ortaya Çıktı: 'Uzaylılar Dünya'ya Saldırıyor'
Nashville Patlaması Şüphelisinin Mektupları Ortaya Çıktı: 'Uzaylılar Dünya'ya Saldırıyor'

ABD Nashville’de Noel sabahı bombalı saldırı düzenleyen Warner’ın yakın çevresine gönderdiği mektuplarda uzaylı saldırılarından insan DNA’sıyla oynayan ‘kertenkele insanlara’ kadar çeşitli komplo teorilerinin yer aldığı ortaya çıktı.

s-30ef689579274e5c6eb97484e9f9d458905403
ABD’nin Nashville kentinde Noel sabahı meydana gelen patlamanın 63 yaşındaki şüphelisi Anthony Quinn Warner’ın günler öncesinde bazı ‘tanıdıklarına’ yazdığı tuhaf mektuplar paylaşıldı.Federal yetkililerin verdiği bilgilere göre birden fazla USB bulunan bir paketle gönderilen mektuplardan biri 9 sayfa uzunluğunda ve Warner’ın çeşitli inanışlarını gözler önüne seriyor. Mektuba “Selam dostum. Parkta bulduğum şeye inanamayacaksın. Elde ettiğim bilginin boyutu ölçülemez. Artık her şeyi anladım. Gerçekte kim/ne olduğumuzdan bu evrenin gerçekte ne olduğuna dair her şeyi anladım” diye başlayan Warner, sürekli ‘algıya’ vurgu yapıp ‘her şeyin bir illüzyondan olduğunu’ ve ‘ölüm diye bir şey olmadığını’ yazıyor.

Warner 2011’den beri uzaylı saldırıları olduğunu yazmış

s-4fb2fd772e44c4fecb2e6c794216e461996282
23 Aralık tarihli bu mektupta 11 Eylül saldırıları ve Ay yüzeyine yapılan ilk insanlı uçuş olan Apollo 11’e dair komplo teorilerinde de değiniliyor.Mektup, 2011’den beri uzaylıların Dünya’ya saldırılar düzenlediğine dair ifadelerle iyice tuhaflaşıyor. Warner mektupta 2011’i ‘aslında gezegen için yolun sonu olması gereken’ yıl olarak nitelendiriyor ve basının uzaylı istilasının üstünü örttüğünü öne sürüyor. Warner ‘sürüngen’ ve ‘kertenkele insanlar’ olarak tabir ettiği bu uzaylıların insanları kontrol etmeye çalıştığını, insan DNA’sını da bu yönde değiştirdiğini iddia ediyor.

5G iddiaları araştırılıyor

s-6b538df8a1669ac6f6447184bea75bac6b4652
Mektuplarda Warner’ın bombalı saldırıyı neden düzenlediğine dair çok ipucu bulunmasa da Metro Nashville Polis Şefi John Drake, Warner’ın ‘polis ve hükümet karşıtı görüşler beslediğini’ açıkladı.Warner’ın babasının bunayarak ölmesinden çalıştığı AT&T şubesini sorumlu tuttuğu, ayrıca 5G’nin insanları öldürdüğüne dair komplo teorisi yaratması için körüklediği iddiaları da soruşturuluyor.

Bu haberler de ilginizi çekebilir

Gazeteci Serdar Akinan Kitabında Anlattı: ‘Erdoğan Başbakanlık Döneminde Boğazımı Sıktı’ – ABD’li Doktordan Yılbaşı Hediyesi: 200 Kanser Hastasının Borcunu Sildi – Bir Kadın Cinayeti Daha: Sevda Kösecik Boşanmak İstediği Eşi Tarafından Katledildi

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Anahtarını Unuttuğu Evine Çatıdan Girmeye Çalıştı, Halat Kopunca Öldü

Anahtarını Unuttuğu Evine Çatıdan Girmeye Çalıştı, Halat Kopunca Öldü

Yurt Dışındaki Sahte Emekliler SGK'yı Zarara Soktu: Paralar Geri İsteniyor

Yurt Dışındaki Sahte Emekliler SGK’yı Zarara Soktu: Paralar Geri İsteniyor