in

Pazartesi Günü Saat 10’da: Tüm Okulların Bahçesinde Bayrak Töreni Yapılacak, İstiklal Marşı Okunacak

Milili Eğitim Bakanlığı’nca, yarın tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapılacağı ve İstiklal Marşı’nın okunacağı açıklandı. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, her pazartesi sabahı ve her cuma akşamı Türkiye’nin dört bir yanındaki okul bahçelerinden yükselen…

Pazartesi Günü Saat 10'da: Tüm Okulların Bahçesinde Bayrak Töreni Yapılacak, İstiklal Marşı Okunacak
Pazartesi Günü Saat 10'da: Tüm Okulların Bahçesinde Bayrak Töreni Yapılacak, İstiklal Marşı Okunacak

Milili Eğitim Bakanlığı’nca, yarın tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapılacağı ve İstiklal Marşı’nın okunacağı açıklandı.

s-746e614ac06133967c20e3f02481228be964dc
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, her pazartesi sabahı ve her cuma akşamı Türkiye’nin dört bir yanındaki okul bahçelerinden yükselen İstiklal Marşı’nın, salgın koşulları nedeniyle bir süredir yan yana okunamadığı bildirildi.

Çocuklarımızın coşkusuna ortak olalım

s-fc759ce5253ae356df403acf32e3c1a728de99
Çocukların ve öğretmenlerin, canlı dersler öncesinde ekran başında millî marşı söylediği belirtilerek, “Millî Eğitim Bakanlığı olarak istedik ki yeni haftaya başlarken çocuklarımızın coşkusuna ortak olalım, İstiklal Marşı’mızı 7’den 77’ye hep birlikte söylerken buluşalım. 11 Ocak Pazartesi günü saat 10.00’da tüm okullarımızın bahçesinde bayrak töreni yapılacak ve İstiklal Marşı’mız okunacak. Eş zamanlı olarak TRT EBA İlkokul, Ortaokul, Lise kanallarımızda saat 10.00’da İstiklal Marşı’mız yayımlanacak” denildi.

Aileler de eşlik etsin

s-46355d8c5c4ac68beaf1469f5e070b2cf10121
Tüm Türkiye’ye çağrı yapan Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, il yöneticilerinden tüm okullarda, saat 10.00’da yöneticiler ve hâlihazırda görevli personelin de katılımıyla bayrak töreni yapılmasını; öğrencilere, öğretmenlere ve ailelere bulundukları yerden İstiklal Marşı’na eşlik etmeleri için davette bulunmalarını istedi. Bakan Selçuk da yarın mesai arkadaşlarıyla birlikte Bakanlık binasında bayrak törenine katılacak. Aleyna Çakır’ın Ölümüyle Gündeme Gelen Ümit Can Uygun ‘Uyuşturucudan’ Gözaltında! – İmza Kampanyası da Başlatıldı: Sosyal Medyada #MelekİpekSerbestBırakılsın Çağrısı – Gerçek Ortaya Çıktı: Üniversiteli Aleyna Boğularak Öldürülmüş!

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Ümit Can Uygun'un Babası İle Birlikte Kaçarken Yakalandığı İddia Ediliyor!

Aleyna Çakır’ın Ölümüyle Gündeme Gelen Ümit Can Uygun ‘Uyuşturucudan’ Gözaltında!

WhatsApp'ın Yeni Gizlilik Sözleşmesine Sitem Eden Demet Akalın'a Bir Kullancının Yaptığı Güldüren Yorum

WhatsApp’ın Yeni Gizlilik Sözleşmesine Sitem Eden Demet Akalın’a Bir Kullancının Yaptığı Güldüren Yorum