in

Amerikan Başkanı Gibi Hissetmek İsteyenlerin Listesine Işık Hızıyla Eklemesi Gereken Barack Obama’nın Önerdiği 44 Şarkı

Amerikan Başkanı Gibi Hissetmek İsteyenlerin Listesine Işık Hızıyla Eklemesi Gereken Barack Obama'nın Önerdiği 44 Şarkı
Amerikan Başkanı Gibi Hissetmek İsteyenlerin Listesine Işık Hızıyla Eklemesi Gereken Barack Obama'nın Önerdiği 44 Şarkı

O yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nin eski devlet başkanı değil, popüler kültürün nabzını tutan bir sosyal medya fenomeni!

Amerika Birleşik Devletleri’nin eski devlet başkanı Barack Obama, taa başkanlık zamanlarından beri sağlam bir Twitter ve Instagram kullanıcısı.

s-95b87f0a26a6c190c830634a335ffc64ceea73
Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşım yapıyor, üstelik yalnızca Twitter’daki takipçi sayısı 108 milyonu görmüş durumda…

Hiçbir özel günü atlamadan kutlaması ve paylaşımlarının hemen hepsinde “Eşim Michelle ve ben” kalıbını kullanması, ‘hanımcılık kazanacak’ mottosunu canı gönülden benimsemiş olduğunun bir kanıtı.

Misal Anneler Günü’nü hiç kaçırmıyor kendisi…

Ayrıca Obama bunlarla da kalmıyor, eşinin imza attığı her başarıyı sosyal medya üzerinden cümle aleme duyuruyor.

Kısacası ideal eş ve babalık konusunda ülkemizin yegane temsilcisi olan Uraz Kaygılaroğlu’nu bile sollamış durumda Barack Obama.

Bu arada, zannetmeyin ki kendisinin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar eşi ve çocukları ile sınırlı!

It’s August, so I wanted to let you know about a few books I’ve been reading this summer, in case you’re looking for some suggestions. To start, you can’t go wrong by reading or re-reading the collected works of Toni Morrison. Beloved, Song of Solomon, The Bluest Eye, Sula, everything else — they’re transcendent, all of them. You’ll be glad you read them. And while I’m at it, here are a few more titles you might want to explore. A post shared by Barack Obama (@barackobama) on Aug 14, 2019 at 11:18am PDT

Kendisi aynı zamanda liderlik vasfının gerektirdiği üzere takipçilerini bilinçlendirmek ve kültürlerine kültür katmak amacıyla, boş vakitlerinde okusunlar diye kitap listeleri paylaşıyor. Obama’nın listesine bir göz attığımızda, Haruki Murakami’nin bir eserine de yer verdiğini ve Japon edebiyatına olan ilgisini tüm takipçileriyle paylaşma arzusunda olduğunu görüyoruz. Eski bir devlet başkanına yaraşır şekilde, muhteşem bir amme hizmeti!

Hatta ve hatta sevgili takipçileri yaz mevsiminin tadını sonuna kadar çıkarabilsin diye 44. devlet başkanı olmasına ithafen 44 şarkılık bir playlist bile hazırlayıp paylaştı Obama.

Eşi Michelle Obama ile birlikte bütün bir yaz boyunca dinledikleri şarkıların listesini çıkaran Barack Obama, Rihanna’dan Stevie Wonder’a uzanan geniş bir yelpazedeki bu listeyle gönülleri fethediyor.

Kendisini birkaç saatliğine de olsa bir ABD başkanı gibi hissetmek isteyenlere Obama’nın hazırladığı şarkı listesini şöyle bırakıyoruz.

s-6fe25484cc262047752b1d12b393270abd9012
Sizin müzik zevkinize hitap edecek bir liste olmuş mu, ne dersiniz?

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Fark Etmeden Cümle İçine Bir 'Yunan Tanrısı' Serpiştirmemize Sebep Olan Mitoloji Kökenli Kelimeler

Fark Etmeden Cümle İçine Bir ‘Yunan Tanrısı’ Serpiştirmemize Sebep Olan Mitoloji Kökenli Kelimeler

Pek Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Dizilerden İlk Sizi Haberdar Edecek 15 Duyuru

Pek Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Dizilerden İlk Sizi Haberdar Edecek 15 Duyuru