in

Elf Gözleriniz Sizi Bu Sefer Yanıltmadı: Star Wars’un Efsane Karakteri Obi-Wan Kenobi, Ewan McGregor’la Ekranlara Geri Dönüyor!

Elf Gözleriniz Sizi Bu Sefer Yanıltmadı: Star Wars'un Efsane Karakteri Obi-Wan Kenobi, Ewan McGregor'la Ekranlara Geri Dönüyor!
Elf Gözleriniz Sizi Bu Sefer Yanıltmadı: Star Wars'un Efsane Karakteri Obi-Wan Kenobi, Ewan McGregor'la Ekranlara Geri Dönüyor!

Geliyor, geliyor! Gönlümüzün efendisi Obi-Wan Kenobi geliyor!

D23 Expo 2019’dan gelen birbirinden şahane Marvel haberlerinden şu içeriğimizde detaylıca bahsetmiştik. Merak edenlerinizi öncelikle buraya alalım.

Stark Kardeşler Kavuşuyor, Black Panther 2 Geliyor! Marvel Sinematik Evreninden Bomba Gibi Gelişmeler Ama güzel haberlerimiz burada bitti sanmayın, DAHASI VAR!

Vereceğimiz haber size “Acaba ben ne sevap işledim de bu güzellikleri duyma şansına eriştim…” diye düşündürtebilir. Hazırsanız, bombayı patlatıyoruz:

s-1a304836270fc7041a604d69f3dd7f27f8ce28
Star Wars evreninin mihenk taşı, Jedilerin Jedisi, üstatların üstadı, karakterlerin şahı ve içimizdeki gücün kaynağı Obi-Wan Kenobi geri dönüyor… 

Hem de bizzat Ewan McGregor oyunculuğuyla!

Uzunca bir süredir “Obi-Wan Kenobi’yi merkezine alacak bir spin-off film serisi yapalım” dedikoduları ortalıklarda dolaşıyordu. Ancak bu dedikodular bir türlü kesinlik kazanmamıştı.

s-b92e3456712454f45b7059ccd08fc471ddd1b9
Biz film çıkacak diye beklerken Disney cephesinden karşı atak geldi ve Obi-Wan Kenobi’nin dizisinin yapılmasına karar verildi. Tabii, bunda “Rogue One: A Star Wars Story” ve “Solo: A Star Wars Story” filmlerinin gişede beklenen başarıyı yakalayamamış olmasının büyük etkisi var.

Anlaşılan o ki, Disney+’ta ekrana gelecek bir Star Wars yan serisinin daha güvenli ve daha az maliyetli bir iş olacağı düşünülmüş.

s-189b848fb0b729b141791d9a81dde4dc714f59
Kararın arkasında yatan sebep ne olursa olsun, biz Ewan McGregor’ı yeniden Obi-Wan Kenobi olarak göreceğimiz için fazlasıyla mutluyuz.

Şu an için dizinin kaç bölüm olacağı, ne zaman yayınlanacağı ve Ewan McGregor haricinde oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı belli değil.

s-08bfaf392c813c8700e1c9f1705ef541f781ec
Bildiğimiz tek şey, Obi-Wan Kenobi’nin maceralarını Disney+ ekranlarından izleyeceğimiz. Ha bir de, çekimlere 2020 itibariyle başlanacağı…

Bu haber bizi mutlu ettiği kadar Ewan McGregor’ı da mutlu etmiş, zira kendisi D23 Expo 2019’da “Bana o malum soruyu sorar mısın Kathleen?” diyerek kalabalığı bir hayli coşturuyor.

Bu haber bizi mutlu ettiği kadar Ewan McGregor’ı da mutlu etmiş, zira kendisi D23 Expo 2019’da “Bana o malum soruyu sorar mısın Kathleen?” diyerek kalabalığı bir hayli coşturuyor.Bu haber bizi mutlu ettiği kadar Ewan McGregor’ı da mutlu etmiş, zira kendisi D23 Expo 2019’da “Bana o malum soruyu sorar mısın Kathleen?” diyerek kalabalığı bir hayli coşturuyor. O anları sıcağı sıcağına yaşamak isteyenler için videoyu şöyle bırakıyoruz.

(Küçük bir not: Başlıkta bahsi geçen elf gözleri, bir başka efsane seri olan Yüzüklerin Efendisi’ne yapılan minik bir göndermedir. Star Wars evreninde elf gözlerinin olmadığı bilinmekte ve bu ufak göndermenin fazla ciddiye alınmaması rica edilmektedir.)

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Kitap Yazıp Fantastik Edebiyata Damga Vurmak İsteyenlere Özel Mitolojik Kurgu Evren Yaratma RehberiOkuduktan Sonra İstemsizce Tavanı Seyredip ‘Bu Neydi Böyle’ Diye Düşünmenize Sebep Olacak 13 OlayBu Gözler Bunu da Gördü: Çernobil Felaketinin Yaşandığı Bölgede Az Radyasyonlu Çavdardan ‘Atomik Votka’ Üretilip Satılacak!

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Stark Kardeşler Kavuşuyor, Black Panther 2 Geliyor! Marvel Sinematik Evreninden Bomba Gibi Gelişmeler

Stark Kardeşler Kavuşuyor, Black Panther 2 Geliyor! Marvel Sinematik Evreninden Bomba Gibi Gelişmeler

Disney'in Başı Belada! 'The Lion King'in Aslında Başka Bir Animasyon Filmi Olan 'Kimba'dan Çalıntı Olduğu İddiası Gündemde

Disney’in Başı Belada! ‘The Lion King’in Aslında Başka Bir Animasyon Filmi Olan ‘Kimba’dan Çalıntı Olduğu İddiası Gündemde