in

Hangi The Boys Dizisi Karakterisin?

Süper kahramanlara farklı bir gözle bakmamızı sağlayan iddialı yapım ”The Boys” dizisinde hangi karakter olduğunu merak ediyor musun?O zaman teste başlayalım ! 1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?KadınErkekNe fark eder? 2. Şimdi de yaşını öğrenelim bakalım 3. Şu a…

Hangi The Boys Dizisi Karakterisin?
Hangi The Boys Dizisi Karakterisin?

Süper kahramanlara farklı bir gözle bakmamızı sağlayan iddialı yapım ”The Boys” dizisinde hangi karakter olduğunu merak ediyor musun?

O zaman teste başlayalım !

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

Kadın
Erkek
Ne fark eder?

2. Şimdi de yaşını öğrenelim bakalım

3. Şu anda yaptığın işten memnun musun?

Evet, memnunum.
Pek değil ama idare ediyoruz.
Asla değilim, yeni iş bakınıyorum.
Henüz çalışmıyorum.

4. Peki etrafındaki insanlarla iletişimin nasıldır?

Sosyal bir insanımdır, herkesle konuşabilirim.
Pek kimseyle konuşmam, sadece sevdiklerimle.
Pek umrumda değiller, konuşmasam da olur.

5. Çok istediğin bir şey için sevdiklerinden vazgeçebilir misin?

Evet, vazgeçebilirim.
Hayır, sevdiklerim daha önemli.
Hem istediğim şey için hem sevdiklerim için çabalasam olmaz mı?

6. Peki bir süper gücün olsa bunlardan hangisi olmasını isterdin?

Uçabilmek
Görünmezlik
En hızlı olmak
Süper güçlü olmak

7. Etrafındakiler seni nasıl tanımlar?

Duygusal biri olarak.
Suskun, ağırbaşlı biri olarak.
Enerjik, herkese enerji yayan biri olarak.
İdealist, işine odaklı biri olarak.
Güvenilir, sadık biri olarak.

8. Son olarak bu süper kahramanlardan hangisini kendine yakın görüyorsun?

Wonder Woman
SuperMan
Flash
Supergirl
Aquaman
Batman

Sen Hughie’sin!

s-0f06580576b0271860f2d770b2d5723b81f5cd
Sen dizimizin ana karakteri olan Hughie’sin! Çevrene olan sadakatin ile etrafındakilerin vazgeçilmezisin. Herhangi bir planı sensiz düşünemezler. Her insanın hayatında olması gereken, korkusuzca sırtını yaslayabileceği güvenilir bir dostsun. Doğal oluşun ve kolay kolay vazgeçmeyen yapın seni öne çıkaran özelliklerinden. Kendini değersiz hissetsen de özel biri olduğunu kabullenip kendinden vazgeçmemelisin. Şans seninle olsun.

Sen Billy Butcher’sın!

s-dc4e5ce9f934c2afcfac737373b2c77a646758
Sen hedefinden asla şaşmayan Billy Butcher’sın! Sevdiklerine son derece bağlı, suskun dururken aslında çok fazla şey düşünen gizemli bir kişiliğin var. Güçsüz yanlarını insanlara göstermekten kaçınıp her zaman güçlü durma taraftarısın. Herhangi bir amacın oldu mu pes etmek nedir bilmiyorsun. Etkili konuşman ve güvenilir duruşunla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorsun. Her şey iyi güzel fakat arada kendini düşünmeyi unutma deriz.

Sen Frenchie’sin!

s-c14e17c26fe358072759334b42cac20f7a002d
Sen bir sır gibi olan Frenchie’sin! İnsanlarda ilk izlenimin hep güvensiz insanmışsın gibi olsa da seni tanımalarına izin verdiğinde ne kadar güvenilir biri olduğunu belli ediyorsun. Sevdiklerine karşı olan sadakatin, onları asla yarı yolda bırakmaman onların hayatında tamamen farklı bir yer edinmene sebep oluyor. Kıvrak zekanı konuşturduğun zaman herkesten farklı olduğunu kanıtlıyorsun. Gizemli kişiliğin ile herkesi şaşırtmaya devam et.

Sen Homelander’sın!

s-d2618b91e85cf09abb40e15fc721341afc2954
Sen herkes tarafından sevilen Homelander’sın. Amaçları uğruna her şeyden vazgeçebilecek derecede gözü kara, güçlü kişiliğinden asla ödün vermeyen bir yapın var. Her ne kadar zehir zemberek sözlerin ile etrafındakilerin kalbini kırsan da sensiz olmayı da düşünemezler. Güçlü karakterin ve çevrene ördüğün duvarlar ile kolay kolay kimsenin erişemeyeceği birisin. Her girdiğin ortamda dikkatleri üzerine çekmeye de bayılıyorsun. Arada etrafındakilerin de sözlerini dikkate almanı öneririz.

Sen Queen Maeva’sın!

s-43c66017224d36f39f149b0308e7edbbc0f4ef
Sen güçlü yapın ile Queen Maeva’sın! Sen herkese tavsiyelerin en alasını veren fakat iş kendine geldiğinde uygulama konusunda pekte becerili olmayan yapıdasın. Genellikle herkes tarafından çok seviliyorsun fakat sürekli yalnız olduğunu düşünüyorsun çünkü yapmak istediklerini hep görmemezlikten geliyor ve önceliklerini farklı tutuyorsun. Değer verdiğin kişilerin mutlu olmaları adına elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Kendini düşünmeyi unutmayıp biraz da kendi mutluluğuna odaklanmalısın.

Sen Starlight’sın!

s-5a92f3889c53e2271cf9ed64a00771afc854c5
Sen hayalleri için yaşayan Starlight’sın. Hayallerinden asla vazgeçmemen, hayal gücün ile ne kadar dalga geçilirse geçilsin kendi bildiğinden şaşmayan güçlü bir karakterin var. Etrafındakileri memnun edebilmek senin açından çok önemli olsa da konu kendinden taviz vermeye gelince asla buna izin vermezsin. Sevdiklerine karşı takındığın aşırı korumacı tavır onların hayatında senin gibi birisini bulamayacaklarının kanıtı oluyor.

Sen Madelyn Stillwell’sin!

s-b49e8ebd99111641d52707ff5a9805ce11ae03
Sen kaostan beslenen Madelyn Stillwell’sin. Senin için kaos bir yaşam biçimi ve sen bundan beslenebiliyorsun. Herkesi yönetebilir, her şeyin üstesinden gelebilirsin. Senin açından zor görünen şeyleri yapmak resmen eğlenmek demek. Aynı anda birçok farklı şeyi düşünebilmek, birçok şeyi aynı anda yürütebilmek seni çok farklı kılıyor. İnsanlar üzerindeki etkin o kadar belli ki bunu göstermekten de kaçınmıyorsun. Sevdiklerini daha çok düşünmeli ve kendine de biraz zaman ayırmayı unutmamalısın.

Sen Kimiko’sun!

s-049757852ca7b7c6e99ee58f2b86dac6ceda7e
Sen gizemli tavırları ile dikkatleri üzerine çekmiş Kimiko’sun! Sen her ne kadar sakin gözüksen de içindeki bir anlık sinir ile her yeri kasıp kavurabilirsin. Sevdiklerin için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırsın. Her ne kadar suskun takılıp, çok yorumda bulunmasan da etrafında dönen bütün olayların farkındasın sadece zamanı geldiğinde konuşmayı bekliyorsun. Gizemli bir karakter oluşun insanların seni cazip bulmasını sağlıyor. Gizemli takılıp sevdiklerine sıcak kalmaya devam et.

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Hepsi Gerçek Yaşam Öyküsü! Dünyaya İz Bırakmış Kişilerin Kendi Kalemlerinden Okuyacağınız 15 Otobiyografik Kitap

Hepsi Gerçek Yaşam Öyküsü! Dünyaya İz Bırakmış Kişilerin Kendi Kalemlerinden Okuyacağınız 15 Otobiyografik Kitap

Aman Ağzımızın Tadı Kaçmasın: Uçak Yemekleriyle İlgili Tüm Merak Edilenlere Işık Tutan Bu Paylaşımı Mutlaka Okumalısınız!

Aman Ağzımızın Tadı Kaçmasın: Uçak Yemekleriyle İlgili Tüm Merak Edilenlere Işık Tutan Bu Paylaşımı Mutlaka Okumalısınız!