in

Yaz Ekranına Bomba Gibi Bir Dizi Geliyor: İlan-ı Aşk Eden Bir Mobil Uygulamalı ve Bol Dram Soslu ‘Love Alarm’

Yaz Ekranına Bomba Gibi Bir Dizi Geliyor: İlan-ı Aşk Eden Bir Mobil Uygulamalı ve Bol Dram Soslu 'Love Alarm'
Yaz Ekranına Bomba Gibi Bir Dizi Geliyor: İlan-ı Aşk Eden Bir Mobil Uygulamalı ve Bol Dram Soslu 'Love Alarm'

Ne izlesem diye kara kara düşünenlerin derdine derman olmaya geldik!

Hoşlandığınız kişiyle duygularınızın karşılıklı olup olmadığını size anında söyleyebilecek bir mobil uygulama icat edilmiş olsaydı, ne olurdu sizce?

s-d458db460cc902146a6a3a6eb0f1eae1dc0afd
Hepimizin bildiği, klasik ‘arkadaşlık’ uygulamalarından bahsetmiyoruz. Böyle hoşlandığınız kişinin yanına gittiğinizde zırıl zırıl ötüp “Bu var ya bu, sana deli gibi aşık ha bilesin!” diye bağıracak türden bizimkisi.

Bizim aklımıza böyle bir fikir hayatta gelmez ama Güney Kore’nin fantastik ötesi dizi sektörünün sadık neferleri her türlü garip şeyi akıl ettiği gibi bunu da akıl etmiş ve hatta üzerine Kim So Hyun, Jung Ga Ram ve Song Kang’lı bir proje bile hazırlayıp Netflix ile birlikte çalışmalara başlamış…

s-ef58b9a5a49149ea01643ab05a57ca2c090cec
Bu gözler Goblin, hayalet, gumiho, vampir, kurtadam ve hatta büyücü bile gördü ama inanın bu seferkini biz bile tahmin edememiştik. Bu bir acayip ama garip şekilde ilgi çekici kurgudan bahsedelim biraz sizlere.

Platonik aşkınızı içinizde saklı tutamadığınız bir dünyada herkesin sevgilisi olan bir delikanlı ve ona ne hikmetse kayıtsız kalabilmeyi başarmış bir genç kız…

s-bd7e7b2ff59f062be7a8d10ba0a80a7cc9168a
Ve her şeyin ulu orta döküldüğü bu ortamda aşkını mobil bir uygulama yoluyla değil de eski usül yaşamaya çalışan bir en yakın arkadaş.Bu garip uygulama yüzünden bir araya gelen bu üçlünün arasında neler olacak? Üstelik uygulama size yalnızca duygulardan bahşediyor ve can güvenliğinizle zerre kadar ilgilenmiyorsa…

Gördüğünüz gibi konu aşırı ilgi çekici, başroller arasındaki elektrik ise hemen hissediliyor. Kısacası konu güzel işlenebilirse döndürüp döndürüp izlemelik bir dizi bekliyor bizleri.

s-90129df5a27c9b3418ee7398ee86f50e330a94
Love Alarm, 22 Ağustos’ta Netflix ekranlarında olacak. Güzel bir yaz dizisine başlayayım diye düşünenlere iyi bir alternatif olabilir.

Diziyi merak edenler için fragmanı da şöyle iliştiriyor ve sakince uzaklaşıyorum. Fragmanı izledikten sonra yorumlarda buluşalım!

Diziyi merak edenler için fragmanı da şöyle iliştiriyor ve sakince uzaklaşıyorum. Fragmanı izledikten sonra yorumlarda buluşalım!Diziyi merak edenler için fragmanı da şöyle iliştiriyor ve sakince uzaklaşıyorum. Fragmanı izledikten sonra yorumlarda buluşalım!

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Tarihin En Tanınmış İsimleri Hakkında Belki de İlk Kez Duyacağınız Bu Bilgileri Mutlaka Okumalısınız!

Tarihin En Tanınmış İsimleri Hakkında Belki de İlk Kez Duyacağınız Bu Bilgileri Mutlaka Okumalısınız!

Asil ve Savaşçı Kimlikleriyle İnsanlık Tarihinin Seçilmiş Kavmi Vikingler'in Hayatınıza Anlam Katacak 17 Atasözü

Asil ve Savaşçı Kimlikleriyle İnsanlık Tarihinin Seçilmiş Kavmi Vikingler’in Hayatınıza Anlam Katacak 17 Atasözü