in

Balon Patlatma Konusunda İşin Suyunu Çıkaran Adam: Jan Hakon Erichsen

Balon Patlatma Konusunda İşin Suyunu Çıkaran Adam: Jan Hakon Erichsen
Balon Patlatma Konusunda İşin Suyunu Çıkaran Adam: Jan Hakon Erichsen

Balonları imha etme sanatının belki de ilk ve tek üyesi Jan Hakon Erichsen ile tanışın!

Saçmalama konusunda master yapmış bir kişi diyebiliriz Jan Hakon Erichsen için ancak kendisinin videoları YouTube’da ve Instagram’da on binlerce kez izleniyor.

Saçmalama konusunda master yapmış bir kişi diyebiliriz Jan Hakon Erichsen için ancak kendisinin videoları YouTube’da ve Instagram’da on binlerce kez izleniyor.Saçmalama konusunda master yapmış bir kişi diyebiliriz Jan Hakon Erichsen için ancak kendisinin videoları YouTube’da ve Instagram’da on binlerce kez izleniyor.

Simone Giertz tarzı absürt tasarımlar yapan Erichsen, bu tasarımları ile balon patlatıyor.

Simone Giertz tarzı absürt tasarımlar yapan Erichsen, bu tasarımları ile balon patlatıyor.Simone Giertz tarzı absürt tasarımlar yapan Erichsen, bu tasarımları ile balon patlatıyor.

Yaptığı düzeneklerle balonlarını patlatan adam videolarını ise YouTube’da Destruction Diaries adı altında paylaşıyor.

Yaptığı düzeneklerle balonlarını patlatan adam videolarını ise YouTube’da Destruction Diaries adı altında paylaşıyor.Yaptığı düzeneklerle balonlarını patlatan adam videolarını ise YouTube’da Destruction Diaries adı altında paylaşıyor.

Norveçli olan Jan Hakon Erichsen kendini adeta balonlara imha etmek için adamış. Düzeneklerinde bol bol bıçak kullanıyor.

Norveçli olan Jan Hakon Erichsen kendini adeta balonlara imha etmek için adamış. Düzeneklerinde bol bol bıçak kullanıyor.Norveçli olan Jan Hakon Erichsen kendini adeta balonlara imha etmek için adamış. Düzeneklerinde bol bol bıçak kullanıyor.

Erichsen’in günlük balon patlatma videolarını Instagram hesabından izleyebilir ya da derleme videolarını YouTube kanalından izleyebilirsiniz:

Erichsen’in günlük balon patlatma videolarını Instagram hesabından izleyebilir ya da derleme videolarını YouTube kanalından izleyebilirsiniz:Erichsen’in günlük balon patlatma videolarını Instagram hesabından izleyebilir ya da derleme videolarını YouTube kanalından izleyebilirsiniz:

ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Resmi Gazete'de Yayımlandı: Bosna Hersek'ten Ayçiçeği Tohumu İthalatında Vergi Sıfırlandı

Resmi Gazete’de Yayımlandı: Bosna Hersek’ten Ayçiçeği Tohumu İthalatında Vergi Sıfırlandı

Trabzonspor'un Yeni Forveti Daniel Sturridge Kimdir?

Trabzonspor’un Yeni Forveti Daniel Sturridge Kimdir?